Supervizor departament personal-recrutare

CHANTAL DESIGN SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Identifica si administreaza canalele de recrutare potrivite pentru posturile vacante
- Concepe si posteaza anunturile de recrutare pe baza discutiilor cu sefii de departamente
- Selecteaza candidatii pe baza CV-urilor, in functie de profilul candidatului si cerintele postului
- Contacteaza candidatii selectati in vederea programarii interviurilor
- Participa activ in cadrul procesului de intervievare si selectie a candidatilor
- Evalueaza si vine cu propuneri cu privire la candidatii selectati catre factorii de decizie
- Administreaza si asigura actualizarea bazei de date cu candidati
- Informeaza candidatii cu privire la rezultatul procesului de selectie
- Asigura suport in cadrul companiei cu privire la procesul de recrutare si evaluare interna a oamenilor
- Monitorizeaza piata interna a muncii

CERINTE

- Abilitati foarte bune de organizare, comunicare, prezentare şi relaţionare cu oamenii
- Capacitatea de a urmari si solutiona mai multe proiecte de recrutare/selectie in paralel
- Capacitatea de gestionare eficienta a timpului si a prioritatilor
- Abilităţi de lucru în echipă
- MS Office (Word, Excel)

Compania CHANTTAL este un brand in plina dezvoltare, producator de confectii textile exclusiv dama, prezent pe piata din Romania de peste 13 ani, cu parteneri in toata tara si in comunitatea Europeana