Sudori Argon si CO2

A1 Recruitment

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

Recrutam SUDORI TIG si MIG/MAG din toata tara pentru companie multinationala producatoare de echipamente de instalatii hidro-termice cu sediul in Bucuresti.

Oferta:
- contract de munca temporara (5 luni)
- salariu net de 2500 lei
- locuinta de serviciu in Bucuresti
- o masa calda pe zi
- transport .

CERINTE

Cerinte:
- experienta in sudura la teava de inox si/sau otel
- ideal, atestat pentru procedeele 141 si 135
- cunostinte de izometrie
- abilitati de lacatuserie

DESCRIEREA FIRMEI

Agentie de recrutare si plasare de personal.

A1 Recruitment & Temporary Employment este operator de date cu caracter personal conform Legii nr. 677/ 2001. Transmiterea aplicatiei electronice la oricare dintre anunturile publicate de companie prin intermediul site-ului www.myjob.ro reprezinta acordul dumneavoastra pentru prelucrarea datelor personale incluse in CV, scrisoarea de intentie si mini-interviu.