SUDOR / LACATUS MECANIC

PROGRESS FLUID SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- sudura / lacatuserie pentru tubulatura si echipamente hidraulice de inalta presiune si alte structuri mecanice;

CERINTE

* sudura electrica classic (MMA), MIG-MAG, CO2, argon (TIG/WIG)
* lacatuserie
* experienta in domeniul instalatiilor si componentelor hidraulice si pneumatice;
* capacitate de lucru in echipa, initiativa, seriozitate;
* disponibilitate si perseverenta in acumulare de cunostinte noi intr-un domeniu dinamic;
* permis de conducere cat B;
* disponibilitatea la deplasari si program prelungit
* experienta in domeniu, minim 5 ani.
VA RUGAM APLICATI NUMAI DACA INDEPLINITI CERINTELE POSTULUI
Persoanele selectete vor da proba de lucru, conform cerintelor de mai sus!

BENEFICII OFERITE

*se stabilesc dupa interviu (programari la tel. 0314 326 326)

PROGRESS FLUID este principalul partener in Romania a companiei germane BOSCH REXROTH si are ca obiect de activitate comercializarea, suportul tehnic si service a instalatiilor si echipamentelor de actionari si automatizari industriale hidraulice. Lider de piata in domeniu, Rexroth ofera prin PROGRESS FLUID clientilor sai cea mai variata gama de echipamente de actionari si automatizari industriale si servicii la standarde de calitate.