Sudor,electrician ,frigotehnist

RCN FRIG INSTAL

Job expirat

RESPONSABILITATI

RESPONSABILITATI :
-Urmărirea planurilor de cablaj , poziționarea echipamentelor și tablourilor electrice de distribuție;
-Prinderea suporților și montarea paturilor de cabluri;
-Cablarea, montarea de echipamente electrice și conectarea lor;
-Montat și legat tablouri electrice de distribuție și de automatizare;
-Remedierea defectiunilor aparute in instalatia electrica
-Remedierea defectiunilor aparute in instalatia de distributie a agentului termic si a tuturor echipamentelor SI agregatelor(statice si dinamice).
-Montarea traseelor de tevi dupa desen tehnic (plan)
-,testare cu azot
-Prinderea suporților și montarea țevilor , a agregatelor frigorifice;
-Brazarea țevilor și a echipamentelor de comanda sau reglaj de instalație frigorifică;

CERINTE

1)Electrician
2)Sudor autogen(oxiacetilena)
3)Lacatus-Montator tevi
4)Automatist
Candidatul ideal:
- Minim Studii Medii ( liceu, scoala profesionala)
- Dornic sa munceasca
- Posesor permis conducere cat B
- Fara cazier judiciar
- Experienta minim 2 ani in domeniul constructiilor si instalatiilor
- Cunoasterea legislatiei in vigoare privind lucrul cu focul,lucrul cu agenti frigorifici
- Cunoasterea produselor si materialelor utilizate in constructii si instalatii
- Disponibilitate ocupare post : imediata / max. 10 zile lucratoare

BENEFICII OFERITE

Salariul tine cont de experienta si se negociaza in cadrul interviului.,masa asigurata ,decontare transport