Sudor electric si autogen instalatii

Ancor Design

Job expirat

RESPONSABILITATI

RESPONSABILITATI:
1.Controlează periodic şi utilizează corect echipamentele de muncă
2. Foloseşte optim timpul de lucru pentru încadrarea in termenele stabilite pentru execuţia lucrării
3. Răspunde de calitatea lucrărilor executate
4. Are obligaţia de a menţine sculele în stare bună de funcţionare şi anunţă superiorul pentru eventualele deteriorări ale acestora
5.Participă la activităţile colective ale echipei
6. Aduce la cunoştinţa conducerii orice neregulă întâlnită in cadrul procesului de execuţie
7. Execută măsuri tehnico-organizatorice de preîntâmpinare a accidentelor tehnice şi de optimizare a activităţii, conform dispoziţiilor primite
8. Intervine prompt pentru limitarea efectelor în cazul situaţiilor de urgenta
ATRIBUTII:
1.Pregăteşte locul de muncă în vederea desfăşurării activităţii
2. Aprovizionează locul de muncă cu materiale necesare pentru desfăşurarea activităţii de producţie (piese, electrozi, cabluri şi furtunuri, surse de energie, butelii de oxigen, butelii deacetilenă)
3. Încarcă/ descarcă tuburi din mijloace de transport
4. Execută manipulari prin tragere si împingere
5. Ia măsură pentru reperul sau lucrarea care trebuie executată
6. Taie cu tăietorul aparatului de sudură oxiacetilenică table sau diverse profile metalice
7. Sudează piese metalice cu ajutorul aparatului oxiacetilenic
8. Primeşte sarcina concretă de muncă de la conducere şi împreună cu acesta, stabileşte procedura de lucru
9. Sudura conducte de presiune, sudura cadre metalice de sustinere, aftuire

CERINTE

minim 5 ani experienta

BENEFICII OFERITE

Pachetul financiar se va discuta in cadrul interviului.

Inca din anul 2008, anul infiintarii ANCOR Design am fost preocupati de realizarea unor lucrari de calitate, incepand cu activitatea de proiectare instalatii pentru constructii. Apoi, din 2009 ne-am largit serviciile, activand si in sectorul executiilor de instalatii.
Cu fiecare an ne-am imbunatatit serviciile si oferta in asa fel incat clientii nostri sa beneficieze de solutii complete de la un singur furnizor, solutii ce cuprind proiectarea, furnizarea de echipamente si materiale, montaj si punere in functiune.
Modul in care abordam parteneriatul cu cei care apeleaza la serviciile noastre se realizeaza in deplina transparenta. Noi credem in succesul performantei bazate pe axioma prestarii serviciilor catre clienti prin eforturile unei echipe integrate de profesionisti specializati in solutii la nevoile acestora, fie ca este vorba de proiectare instalatii termice, sanitare sau ventilare.

Gama de servicii:
Executie
• instalatii termice pe sisteme clasice (centrale termice pe orice tip de combustibil, radiatoare, distribuitoare, spatii tehnice mari > 500 kw)
• instalatii termice pe sisteme neconventionale (pompe de caldura, panouri solare, incalzire prin pardoseala, pereti si plafoane) inclusiv foraje
• instalatii de climatizare (chillere, unitati multisplit, sisteme vrv, ventiloconvectoare)
• instalatii sanitare (grupuri de pompare, incendiu, rezidential, obiecte sanitare, mobilier de baie, sisteme de epurare a apelor menajere, si tehnologice)
• instalatii de ventilare (centrale de tratare a aerului, dezumidificatoare spatii Spa si piscine, tubulatura flexibila si rigida, ventilatoare, desfumari)

Proiectare
Idem

Mentenanta
Idem

Consultanta
Idem

www.ancordesign.ro