Sudor- Electric/PEHD/Oxiacetilena

Rental Channel

Job expirat

RESPONSABILITATI

 8 ore (in schimburi)
 Posibilitate de consemnare pentru lucrari urgente
 Executa suduri electrice, autogen si PEHD
 Pregateste echipamente/logistica interventiei
 Pune in functiune utilaje/echipamente
 Pregateste cofraje/armatura/ piese metalice
 Sudeaza armaturi si piese metalice
 Verifica (video) calitatea lucrarilor executate
 Asigura curatenia echipamentelor si zona de lucru

CERINTE

 Studii: medii
 Calificare: sudor
 Specializare: sudura electrica / sudura oxiacetilenica / sudura PEHD
 Permis categoria B

BENEFICII OFERITE

 Tichete masa: 15 lei/zi lucrata
 Prima de vacanta: 70% din venitul brut annual
 Prima de Paste: + tichet cadou
 Prima Craciun:
 Prima pentru ziua de nastere:
 Prima individuala pentru depasirea indicatorilor de performanta
 Prima semestriala pentru atingerea obiectivelor pe structura
 Cadouri de sarbatori pentru copiii minori

Agentie de munca temporara, recrutare si plasare a fortei de munca