Sudor electirc + co2 Santiere Navale Olanda, Germania

Vector SW LTD.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- sudura in constructii si reparatii nave pe santiere navale din Olanda ,Germania,
- cunoasterea proceselor de sudare : electirc + CO2, MIG,MAG,Argon.
- cunosterea pozitiei de sudare "peste cap"
- studiile superioare nu sunt acceptate pentru praacticarea meseriei de sudor.

CERINTE

- seriozitate si pricepere
- solicitantul va fi angajat pe perioada nedeterminata in Romania si detasat permanent in strainatate.
- ore suplimentare platite

BENEFICII OFERITE

- Cazare asigurata de antreprenor.
- Facilitati privind plata taxelor si comisioanelor ce trebuie platite de solicitant.50% din valoarea acestora se vor plati dupa 60 de zile de la plecarea la testare profesionala, din onorariu.
- uneltele de lucru vor fi asigurate de antreprenor. Echipamentul de lucru va fi adus de solicitant.

DESCRIEREA FIRMEI

Firma de consultanta pentru management si afaceri.
Consultanta pentru emigrari Canada.
Consultanta pentru obtinerea unui permis de munca pe baza de contract de munca in Canada.
Consultanta obtinere permis de munca pe baza de contract de munca in Anglia.
Consultanta financiar contabila.
Intermedieri asigurari de viata si non viata.