Stivuitoristi Reach Truck/ Incarcare laterala

Gel Logistic Staffing

Job expirat

RESPONSABILITATI

Stivuitorist dornic sa ai un loc de munca stabil si bine platit ? Te asteptam in cadrul echipei noastre ! Punctul de lucru se afla la km 13, Autostrada Bucuresti-Pitesti

CERINTE

- Atestat ISCIR si talon vizat
- Experienta confirmata pe Reach Truck
- Dorinta de a lucra si a se integra in echipa
- Disciplina, seriozitate si rezistenta la efort

Angajam persoane fara antecedente penale

BENEFICII OFERITE

-Salariul 2200 ron + Bonuri de masa
-Bonus de productivitate (0-500 ron/luna)
-Alte bonusuri si prime in functie de activitate (175% ore suplimentare, 25% lucrul pe tura de noapte)
-Naveta gratuita din Bucuresti (metrou Pacii Militari) si din localitati din judetele Giurgiu, Teleorman, Dambovita, Arges
-Echipament de protectie nou
- Sala de mese utilata, vestiare individuale

Créé en 2010 près de Lyon, GEL Groupe est devenu en quelques années le spécialiste des services innovants dans le secteur des ressources humaines grâce à 4 dispositifs principaux : GEL, Equip’, Jobweb et Flexicurity.