Stivuitoristi Reach Truck (incarcare laterala)

Gel Logistic Staffing

Job expirat

RESPONSABILITATI

Societate multinationala, angajeaza pentru depozitele sale situate in apropierea Bucurestiului (Km 13, autostrada Bucuresti-Pitesti) 5 stivuitoristi

CERINTE

-atestat ISCIR valabil
-experienta pe stivuitor cu incarcare laterala (tip Reach Truck)
-seriozitate
-disponibilitate pentru lucrul in ture

BENEFICII OFERITE

- transport GRATUIT din oras (Berceni-Metrou Pacii-Depozit)
- pachet salarial fix + BONUS de performanta (700ron brut)
- prima de vacanta de 900 ron/an
- bonuri de masa pentru fiecare zi lucrata
- contract de munca legal
- formare la locul de munca

Daca indepliniti conditiile cerute, nu ezitati sa ne contactatila numarul de telefon din anunt sau sa ne trimiteti Cv-ul dumneavoastra.

Va asteptam in echipa noastra !

Créé en 2010 près de Lyon, GEL Groupe est devenu en quelques années le spécialiste des services innovants dans le secteur des ressources humaines grâce à 4 dispositifs principaux : GEL, Equip’, Jobweb et Flexicurity.