Specialist Vanzari Microsoft Part Time

SC Smartpoint Consulting Srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Esti pasionat de gadgeturi & zona de IT?
Daca iți dorești un job part-time pe termen lung in acest domeniu, te așteptăm în echipa noastră de consultanți vânzări MICROSOFT.

Locatii: Media Galaxy Orhideea (BUCURESTI), Altex Unirii (BUCURESTI)
Media Galaxy ORADEA
Media Galaxy TIMISOARA (Shopping City)
Media Galaxy Polus (CLUJ)

Program: Joi si Vineri 14:00 – 20:00, Sambata si Dumnica 12:00 – 18:00. Poate fi usor flexibil.
Trainingul va avea loc in Bucuresti la inceputul lunii martie (toate costurile privind cazarea, masa si transportul vor fi asigurate).

Ne-am dori să:
- Ai abilități foarte bune de comunicare și prezentare;
- Ai abilități și cunoștințe în zona de tehnologie;
- Ai experiență în vânzări (constituie un avantaj).

CERINTE

Descrierea jobului

Ce vei face:
- Consilierea clienților și vânzarea produselor;
- Raportarea vanzarilor in platforma dedicata si furnizarea informatiilor necesare in Excel (trafic, feedback clienti, etc.)

BENEFICII OFERITE

Oferim:
- Plata avantajoasa + bonusuri de performanta;
- Training tehnic de specialitate;
- Training de vânzări și comunicare;
- Perspectivă profesională.

Descrierea companiei

Smartpoint este cea mai importantă agenție independentă din România, oferind încă din anul 2005 servicii integrate de comunicare pentru companii din industrii variate, în zona Europei de Est.

DESCRIEREA FIRMEI

Companie de MKT si Comuinicare