Specialist vanzari / Asistent manager

BCI Cosmetics SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Planificarea si organizarea activitatilor in punctul de vanzare;
- Relattii cu clientii existenti si potentiali;
- Receptionarea, gestioneara si verificarea produselor in punctul de vanzare;
- Pregatirea produselor pentru vanzare;
- Intocmirea ofertelor de vanzare.

CERINTE

- Obligatoriu: absolvent de studii superioare (2014) - alte aplicatii vor fi respinse;
- Bun cunoscator al limbii engleze, cunoasterea limbii poloneze constituie un avantaj;
- Prezenta placuta;
- Cunosaterea pietei produselor cosmetice – constituie un avantaj;
- Punctualitate si constiinciozitate ;
- Cunostinte de operare pe calculator  (MS Office);
- Disponibilitate (program flexibil);
- Foarte bune abilitati de comunicare;
- Abilitatea de a lucra in echipa .

BENEFICII OFERITE

- Loc stabil de munca;
- Mediul de lucru extrem de dinamic, candidatii selectati vor lucra într-o echipa tanara și motivata;
- Formarea profesionala continua.

DESCRIEREA FIRMEI

Vanzare cosmetice