INGINER VANZARI APARATE MEDICALE-Ecografe-LASERI-Anestezie

DANSON SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Dezvoltarea portofoliului de Clienti din CLINICI,SPITALE SI CABINETE PRIVATE din ZONA ALOCATA prin vizite,contacte telefonice, e-mail,
-ofertare,negociere si incheiere de contracte;
-participare la targuri si expozitii pe langa CONGRESE de specialitate in MEDICINA;

CERINTE

-cunostinte tehnice avansate despre ecografe, vezi www.danson.ro
-domiciliul in BUCURESTI , TIMISOARA , ARAD , SIBIU , CLUJ-NAPOCA,BRASOV , BACAU , CONSTANTA , TG. MURES
-experienta de 3-5 ani in vanzari aparate medicale
-abilitati de comunicare,
-cunoasterea tehnicilor de vanzare,
-perseverent,dornic de afirmare,
-bun organizator pentru relizarea unui target stabilit
Persoanele care candideaza trebuie sa dovedeasca ca au cunostinte tehnice suficiente despre aparatura medicala de diagnostic si tratament pentru cabinete,clinici,spitale,universitati; buni psihologi ,buni oratori ,buni negociatori,orientati spre vanzare , cunoscatori ai sectorului medical,dornici de afirmare si castig.

BENEFICII OFERITE

mobil,comision din vanzari,specializari pentru o cariera deosebita,contract pe termen lung.