Specialist Vanzari

SIGHT CONTROL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-creeaza o baza de date cu potentiali clienti
-contacteaza potentialii clienti in vederea ofertarii
-realizeaza oferta in faza initiala (pe toata durata ofertarii beneficiaza de suport din partea firmei )

CERINTE

-dinamism, inteligenta, implicare, abilitati de comunicare.
-exerienta in vanzari constituie un avantaj
-cunostintele tehnice in domeniul automatizarilor si sistemelor de securitate constituie un avantaj.

BENEFICII OFERITE

Salariu fix + comision din vanzari.

SIGHT CONTROL este o firma specializata in domeniul sistemelor de securitate, autorizata si agreata de IGP.
Misiunea noastra este sa venim in intampinarea cerintelor clientilor si sa le depasim asteptarile printr-o oferta de servicii complete, la un raport calitate-pret fara concurenta.
Principalul domeniu de activitate este proiectarea, livrarea si instalarea de sisteme de securitate, realizarea de instalatii electrice si sisteme de distributie de joasa tensiune, proiectarea si realizarea de sisteme automate folosite la comanda secventiala automata a unor activitati.