Specialist vânzări și reparații IT

OFFICE PRO MEDIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- vânzare produse in magazine de specialitate;
- negociere;
- promovare;
- licitații;
- Diagnoze, testari, reparatii a pieselor/componentelor aduse in service-ul societatii noastre, dar si a echipamentelor IT(laptop, tableta, smartphone, etc.)
- Realizarea necesarului de aprovizionare a magazinului;
- Consultari tehnice pentru departamentul de vanzari;
- Oferta servicii de tip office (laminare, printare, carti de vizita etc.)

CERINTE

- sa fie un bun negustor;
- sa fie dispus a invata lucruri noi;
- sa fie disponibil la program prelungit;
- trebuie sa aiba cunostinte temeinice in depanarea echipamentelor IT(Laptop, PC, SmartPhone, etc.)
- trebuie sa aiba cunostinte cel putin medii despre suita Microsoft OFFICE;
- trebuie sa fie flexibil, organizat capabil sa lucreze in conditii de stres si eficient in activitatile desfășurate;
- sa posede cunostinte minime de corel, ilustrator sau photoshop;
- constituie avantaj cunoștințele de SEAP.

BENEFICII OFERITE

- salariu fix;
- bonusuri de performanta;
- concedii de odihna;
- posibilitatea de avansare.

DESCRIEREA FIRMEI

IMM