Specialist Salarizare

DINAMIC BUSINESS CONSULT S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Societate de contabilitate si servicii personal angajeaza specialist resurse umane.

Responsabilitati

- Verifica/intocmeste pontajele si realizeaza calculul drepturilor salariale pentru toti angajatii societatilor client
- Intocmeste si transmite statele de plata si fluturasii de salariu
- Calculeaza contributiile, intocmeste si depune declaratiile lunare
- Intocmeste si transmite ordinele de plata pentru taxele salariale
- Intocmeste dosarele de personal conform legislatiei in vigoare
- Inregistreaza in Revisal toate modificarile in structura de personal, in termenele prevazute de lege
- Mentine relatia cu institutiile de stat acreditate (ORI, ANOFM, ITM, etc.)

CERINTE

- Cunostinte solide de legislatia muncii
- Cunostinte de operare in programul Revisal
- Cunoasterea programului Saga constituie avantaj
- Experienta intr-un post similar de minim 1 an
- Bune cunostinte de operare PC
- Abilitati de comunicare
- Capacitate de analiza, sinteza si organizare eficienta a muncii

BENEFICII OFERITE

- Salariu atractiv, negociabil in functie de experienta
- Mediu de lucru profesionist
- Posibilitatea dezvoltarii unei cariere alaturi de o echipa tanara si dinamica

Societate de contabilitate, consultanta fiscala si servicii personal.