Specialist Resurse Umane (perioada determinata de 2 ani)

AUCHAN ROMANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Inregistreaza in programul informatic Charisma date referitoare la activitatea angajatilor (concedii de odihna, concedii medicale, prime, retineri si alte sume ce se platesc/retin angajatilor)
- Intocmeste si verifica fisele de pontaj lunare pentru angajati
- Asigura distribuirea tichetelor de masa
- Asigura calculul, plata corecta si la timp a salariilor
- Ofera training si suport pentru angajatii responsabili cu intocmirea pontajului
- Acorda consultanta salariatilor cu privire la modalitatea de calcul a salariilor
- Intocmeste indicatorii lunari de resurse umane si alte rapoarte

CERINTE

Daca esti comunicativ/a, iti asumi responsabilitati si ai o atentie deosebita la detalii, trimite-ne CV-ul tau si astfel putem avea sansa sa ne cunoastem. Esti un candidat potrivit daca ai:

- Studii superioare absolvite
- Cunostinte operare MS Office si cunostinte Charisma
- 2-3 ani experienta ca Inspector/Specialist Resurse Umane
- Cunostinte avansate de limba franceza/ engleza (reprezinta un avantaj)
- Spirit de echipa, aptitudini de calcul, culegere, clasificare si interpretare a informatiilor

BENEFICII OFERITE

Formare adaptata postului
Mediu de lucru dinamic si motivat
Pachet salarial motivant

Auchan este unul din lanturile comerciale cele mai importante la nivel mondial, cu magazine in 12 tari pe 3 continente si reunind mai mult de 210.000 de colaboratori. In cei peste 50 de ani de existenta, Auchan s-a dezvoltat continuu si a ramas fidel scopurilor si valorilor care au stat la baza crearii sale.

Daca iti doresti sa faci parte din echipa Auchan Romania, daca vrei sa lucrezi intr-un mediu civilizat si colegial, cu reale perspective de evolutie, te asteptam sa te alaturi echipei noastre.