Specialist Resurse Umane/Facturist

Personal Services Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

Personal Services Group angajeaza Specialist Resurse Umane/Facturist

Responsabilitati:
- Administrare de personal: intocmeste contracte de munca, acte aditionale, decizi de incetare, adeverinte de vechime, etc.
- Gestioneaza baza de date a salariatilor, operand la timp si in mod corect, contractele si modificarile acestora si intregistrarea lor in REVISAL.
- Raportare: intocmeste rapoarte conform procedurilor interne si a regulamentul intern al departamentului de resurse umane.
- Salarizare: constituie avantaj!
- Facturare (emitere facturi catre clienti).
- Receptie facturi de la furnizori.
- Inregistrare si arhivare documente.
- Alte activitati de contabilitate primara.

CERINTE

- Studii superioare.
- Limba Engleza - constituie avantaj.
- Atestat Inspector Resurse Umane.
- MS Office (nivel avansat).
- Acuratete in redactare documentelor.
- Orientare spre client.
- Abilitati de organizare.
- Buna comunicare.
- Spirit de echipa.

Personal Services Group este una dintre firmele cele mai importante din domeniul leasingului de personal si al recrutarii de personal din Ungaria.

In Romania, suntem o companie aflata intr-o crestere dinamica, punand pe primul loc satisfacerea dorintelor clientilor nostri, calitatea serviciilor, promptitudinea si rigurozitatea implementarii proiectelor.