Specialist Resurse Umane

ConSeco International S.R.L.

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

• Desfasoara activitati specifice departamentului de resurse umane:
- intocmeste si gestioneaza dosarele de personal;
- intocmeste toate declaratiile aferente si le depune la institutiile statului;
- mentine relatia cu clientii firmei pe latura de resurse umane;
- asigura recrutarea si selectia de personal in functie de nevoile companiei;
- tine legatura cu furnizorii de servicii in domeniul resurselor umane, sanatate si securitate in munca;
- acualizeaza registrul de evidenta al salariatilor;
- gestioneaza relatia cu autoritatile din domeniu;

• Pregateste materialele Directorului General/ Directorului de Resurse Umane pentru diverse intalniri;
• Redacteaza documente, rapoarte, referate, informari, comunicari generale;
• Indeplineste diverse sarcini de secretariat: trimite faxuri sau face xeroxuri;
• Traduce din şi în limba engleza;
• Receptioneaza, directioneaza si gestioneaza corespondenta externa venita prin fax, posta;
• Preia si directioneaza apeluri telefonice si transmite mesaje persoanelor interesate;
• Cauta anumite informatii sau materiale pe internet la solicitarea Directorul General/ Directorului de Resurse Umane;
• Asigura necesarul obiectelor de protocol ale biroului si necesarul de rechizite.
• Poate fi implicat in proiecte specifice conform nevoilor reale ale companiei.

CERINTE

• absolvent studii superioare
• discretie, diplomatie, loialitate
• excelente abilitati de comunicare, relationare si prezentare
• abilitati dezvoltate de planificare si organizare
• capacitate de memorare, sinteza si atentie
• capacitate organizatorica si de prioritizarea
• abilitati de calcul matematic
• cunostinte reale de cultura generala
• bune abilitati de lucru cu PC – MS Office
• cunostinte avansate de limba engleza (scris, vorbit, citit)
• permis de conducere –cat B
• experienta intr-un post similar poate fi un avantaj, dar nu este obligatorie

EXCLUS persoanele incadrate in programe de genul: Masterat, Doctorat

BENEFICII OFERITE

Beneficii Oferite
• mediu de lucru profesionist si placut
• oportunitati de dezvoltare si avansare profesionala
• pachet salarial motivant

ConSeco este o companie specializata in oferirea serviciilor de marketing farmaceutic, inregistrare medicamente, resurse umane, reprezentare de companii etc.

ConSeco a fost infintata in 2001 si are parteneri din domeniile: farmaceutic, parafarmaceutic, aparatura medicala, spitale private etc.

Daca sunteti interesat in cresterea market share-ului pe piata romaneasca, ConSeco va ofera un parteneriat avantajos