Specialist resurse umane

Reinvent Business Opportunity

Job expirat

RESPONSABILITATI

Activitati de recrutare:
Crearea si editarea anuntului de angajare;
Promovarea anuntului prin cele mai adaptate canale de comunicare;
Vizualizarea si trierea CV-urilor;
Selectarea candidatilor, programarea lor pentru interviu;
Programarea candidatilor pentru sustinerea primului interviu;
Interviu 1, selectia primara;

Administrare si payroll
Administrare personal (angajari, incetari contracte, modificari etc - inregistrare Revisal);
Administrarea si actualizarea fiselor de post si a altor documente specifice activitatii de resurse umane;
Intocmirea si up-datarea rapoartelor/centralizatoarelor specifice departamentului;
Intocmirea adeverintelor pentru angajatii companiei/fostii angajati in termenul agreat la nivelul companiei sau, dupa caz, in termenele prevazute de legislatia in vigoare;
Gestionarea relatiei cu autoritatile (ITM, CAS, Anofm, medicina muncii, SSM);
Calcularea salariilor (SAGA);

CERINTE

Studii superioare finalizate
Experienta de minim 3 ani pe un post similar;
Cunostinte de legislatia muncii;
Bune abilitati de comunicare, de prezentare, de influentare si negociere;
Corectitudine, receptivitate, flexibilitate

DESCRIEREA FIRMEI

Oferim servicii de contabilitate si juridice