Specialist resurse umane

HUMANGEST GROUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Intocmirea formelor de angajare si de desfacere a contractului individual de munca;
• Inregistrarea in registrul de evidenta al salariatilor a tuturor schimbarilor survenite in situatia angajatilor conform legilor si instructiunilor in vigoare;
• Recrutare si selectie noi angajati;
• Arhivarea dosarelor de personal pentru personalul lichidat si a altor documente care se creeaza in cadrul biroului;
• Intocmirea dosarelor de pensionare conform legislatiei in vigoare pentru angajatii societatii care solicita aceasta;
• Eliberarea de adeverinte solicitate de salariati;
• Organizarea si pastrarea documentelor arhivate;
• Planificarea concediilor;
•Inregistrarea in sistem a datelor noilor angajati, a modificarilor si a absentelor sau alte informatii in legatura cu angajatii societatii;
• Gestioneaza relatia cu furnizorii de recrutare si furnizorul de medicina muncii;
• Asigura desfasurarea procedurilor disciplinare si respectarea prevederilor legale in domeniu.

CERINTE

• Studii superioare
• Curs autorizat Inspector Resurse Umane
• Experienta minim 3 ani
• Motivatie in dezvoltarea unei cariere in domeniu
• Persoana pozitiva, abilitati de comunicare
• Cunostinte avansate: Word, Excel, Power Point

DESCRIEREA FIRMEI

COMPANY DESCRIPTION:

HUMANGEST GROUP va pune la dispozitie o gama variata de servicii: recrutare si selectie de personal atat pe perioada nedeterminata cat si determinata, in toate domeniile de activitate si pentru orice fel de calificari si nivel de experienta, administrarea contractelor de munca temporara, formare si integrare profesionala.