Specialist Resurse Umane

SC GETBACK RECOVERY SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Asigura suport permanent conducerii in ceea ce priveste managementul personalului;
Actualizare organigrama, ROF, ROI;
Intocmire de rapoarte specific resurselor umane la solicitarea conducerii, respectiv a altor departamente;
Mentinerea legaturii si colaborarea cu furnizorii de servicii externalizate specific resurselor umane (SSM, salarizare);
Administrarea de personal (contracte, decizii, acte aditionale, dosarul de personal);
Actualizarea si transmiterea Revisalului;
Evidenta concedii de odihna, concedii medicale, pontaj;
Efectuarea comenzilor si distribuirea tichetelor de masa;
Gestionarea serviciilor de medicina muncii;
Inregistrarea si actualizarea datelor salariatilor in aplicatiile utilizate de departamentul resurse umane;
Planificare si organizare cursuri de pregatire profesionala interna si externa;
Evaluari profesionale anuale;
Cercetari disciplinare;
Redactare si eliberare diferite documente solicitate de salariati.

CERINTE

Studii superioare finalizate (master in domeniul managementului resurselor umane constituie un avantaj);
Atestat inspector resurse umane;
Experienta pe o pozitie similara de minim 4 ani;
Cunoasterea legislatiei specifice domeniului de activitate;
Abilitati de operare PC, MS Office (Excel,Word,e-mail,internet etc.);
Abilitati de comunicare scrisa si verbala;
Abilitati de planificare si organizare a activitatii;
Persoana analitica, capabila sa inoveze noi procese si sa le imbunatateasca pe cele existente;
Abilitatea lucrului in echipa;
Limba engleza nivel mediu/avansat.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv;
Tichete de masa;
Abonament asigurare medicala.

GetBACK Recovery este intr-un proces continuu de dezvoltare printr-o echipa puternica si dinamica, fiind unul din principalii jucatori pe piata de management al creantelor.

Reprezentam un partener de incredere pentru institutiile financiare (banci, companii de telecomunicatii, companii de asigurare, firme de mediere financiara).

Avem un fond financiar stabil si capacitatea de a achizitiona portofolii de creante cu valori ridicate.