Specialist Comunicare&Relatii Publice

AUDIONOVA

Job expirat

RESPONSABILITATI

▪Activitati de scriere si editare de materiale pentru diferite categorii de public(comunicate de presa,articole si materiale redactionale,discursuri,brosuri,buletine informative);
▪Creeaza, implementeaza si urmareste desfasurarea strategiilor de social media, website, campanii de promovare etc.;
▪Intretinerea canalelor de socializare online (facebook, twitter, etc)
▪Cresterea notorietatii companiei,promovand elementele de identificare ale companiei,dar si serviciile pe care le presteaza aceasta.

CERINTE

▪Experienta profesionala:minim 2 ani pe un post similar;
▪Studii superioare finalizate,profil socio-uman(comunicare si PR,jurnalism,filologie,marketing etc.);
▪Bun cunoscator al limbii romane(vocabular si modalitati de exprimare,conceptie si redactare);
▪Abilitatea de a se exprima excelent in scris si de a-si modifica stilul de exprimare in functie de brief-ul primit,de impactul propus asupra publicului tinta;abilitati de exprimare verbala;
▪Bun cunoscator al limbii engleze;
▪Foarte bune cunostinte de operare PC(Microsoft Office,Photoshop,InDesign,CorelDraw,Intranet,organizare retele etc.);
▪Pasiune pentru domeniul postului

BENEFICII OFERITE

▪Pachet salarial individualizat,in functie de experienta;
▪Conditii de lucru intr-un ambient foarte placut,intr-o echipa tanara,ce apreciaza provocarile si solutiile inteligente;
▪Posibilitatea dezvoltarii unei cariere intr-un mediu organizational creativ si profesionist.

AudioNova - companie multinationala, cu raspandire in intreaga tara, lider de 12 ani pe piata in vanzarea aparatelor auditive.

Daca esti descurcaret si vrei sa te realizezi pe plan personal si profesional, daca dai dovada de disciplina, seriozitate, perseverenta si vrei sa inveti o meserie intr-o echipa dinamica si de succes, iar prin munca ta sa readuci auzul oamenilor candideaza la unul din posturile oferite de AudioNova . Vei fi scolarizat si calificat in cadrul companiei.

Pentru a afla mai multe despre echipa AudioNova, te asteptam pe site-ul www.audionova.ro sau intr-unul din cele 40 de centre din toata tara.
Accepta provocarea de a face diferenta impreuna.
www.audionova.ro