SPECIALIST RELATII CU CLIENTII

Grafton Recruitment

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru va ofera ocazia de a va demonstra abilitatile de

Responsabilitati:

* managementul contractelor cu clientii;
* pastrarea si dezvoltarea relatiilor cu clientii existenti;
* creeaza, mentine, urmareste si verifica conditiile comerciale de vanzare (preturi, discounturi, termene de plata, materiale, etc.) in sistemele de vanzare;
* asigura interfata cu celelalte departamente pentru aspectele legate de fluxul comercial.

CERINTE

Candidatul trebuie sa intruneasca minim urmatoarele cerinte:

* abilitati de comunicare;
* capacitate de analiza si sinteza;
* spirit de echipa;
* capacitate de lucru sub stres;
* experienta in relationarea cu clientii;
* studii universitare;
* cunostinte avansate de limba engleza.

BENEFICII OFERITE

Clientul nostru ofera oportunitatea de a lucra cu unul din cei mai importanti jucatori pe piata din segmentul lor de activitate.
Other notes
Eşti interesat de acest loc de muncă? Te rugăm să completezi formularul de contact sau să ne trimiţi CV-ul tău, atât în limba engleză cât şi în limba română, cu numărul de referinţă scris la subiectul email-ului de aplicaţie.
Dacă ai avut deja un interviu la Grafton, te rugăm să contactezi consultantul tău direct pe email.

Founded in 1982, Grafton Recruitment has established itself as a world class provider of recruitment solutions. Grafton has experienced an impressive growth pattern in the last five years. The network has built to a total of 70 branch operations spanning 19 different countries including the United Kingdom, Republic of Ireland, Chile, Czech Republic, Slovakia, Hungary, Poland, Lithuania, Russia, Portugal, France, Austria, Belgium, Turkey, UAE and Romania.