Specialist Relatii Clienti in Limba Engleza

S.C. VALORIS CENTER SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Efectuarea/primirea de apeluri si gestionarea lor conform procedurilor specifice;
• Documentarea interactiunilor in sistemele specifice;
• Indeplinirea obiectivelor specifice per proiect/serviciu;
• Candidatii care cunosc la nivel fluent o limba straina vor avea posibilitatea de a lucra pe proiecte specifice;
• Candidatii fara experienta, dar cu potential vor fi ajutati sa-si dezvolte abilitatile;
• Oportunitate de a lucra pentru clienti renumiti pe piata;
• Participarea la proiecte variate si dinamice in cadrul carora cunostintele si abilitatile pot fi insusite si perfectionate;
• Sansa de a construi o cariera in domeniul comunicarii intr-un mediu tanar si dinamic;
• Oportunitati de promovare;
• Training-uri specializate si suport continuu pentru cresterea profesionala cu o echipa entuziasta de tineri profesionisti.

CERINTE

• Abilitati excelente de comunicare si o atitudine orientata spre client;
• Atitudine pozitiva, dorinta de a invata lucruri noi, insistent;
• Cunostiinte de operare pe calculator (Windows, MS Office);
• Punctualitate si abilitatea de a face mai multe activitati in acelasi timp;
• Abilitati de a folosi calculatorul, viteza mare de dactilografiere ;
• Auto-motivat si cu spirit de echipa;
• Experienta anterioara intr-un call center constituie un avantaj;
• Experienta anterioara sau studii in domeniul bancar reprezinta un avantaj.

Valoris Center este una dintre cele mai importante companii romane din domeniul serviciilor de contact center, avand peste 9 ani de experienta in piata de outsourcing. Interactionam cu clienti din toata lumea, folosindu-ne de telefon, email, live chat sau social media, iar in activitatea noastra zilnica folosim atat limba romana, cat si alte 7 limbi straine.

Valoris Center desfasoara proiecte pentru clienti importanti din mai mult de 10 industrii diferite, iar candidatii care aleg sa faca parte din echipa Valoris Center au ocazia sa isi inceapa cariera alaturi de companii de renume. Aplica acum si vino la interviu pentru a afla mai multe detalii!