Specialist Relatii Clienti

FOX EXPERT ADVICE

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Prezentarea serviciilor companiei si consilierea clientilor in alegerea acestora
-Activitati administrative si de contabilitate primara (se asigura training)
-Solutionarea eficienta a cerintelor clientilor si promovarea serviciilor

CERINTE

-Studii superioare
-Experienta in customer care de minim un an
-Excelente abilitati de comunicare verbala si scrisa
-Capacitatea de a lucra cu termene limita, atat individual cat si in echipa, buna coordonare a activitatii , organizare si eficienta.

BENEFICII OFERITE

-Salariu motivant
-Bonuri de masa
-Mediu de lucru placut
-Contract de munca nedeterminat

FOXExpert ofera solutii resurse umane complete si customizate: recrutare, consultanta, salarizare, administrare personal, evaluare si dezvoltare organizationala. Investim energie, pasiune si experienta pentru a oferi cel mai bun rezultat partenerilor nostri.
Solutiile noastre. Rezultatele voastre.
Mai multe despre noi la: www.solutiiresurseumane.ro.