Specialist marketing

JAD FLAMANDE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ce ar fi de facut:

- Definirea obiectivelor si a bugetului pentru campaniile de marketing;
- Cunoasterea si informarea constanta asupra evolutiei domeniului in care activeaza compania;
- Evaluarea si analiza pietei pentru identificarea tendintelor si a nevoilor;
- Realizarea, implementarea si coordonarea planurilor si a strategiilor de marketing conform misiunii si strategiei companiei;
- Initierea si coordonarea cercetarilor de piata pentru a realiza profilul celor mai importanti clienti;
- Monitorizarea activitatii competitorilor si buna cunoastere a produselor acestora;
- Promovarea unor noi produse;
- Gestionarea construirii imaginii firmei si a marcilor promovate de aceasta;
- Editare imagini

CERINTE

Profilul candidatului:
- studii superioare, preferabil cu specializarea marketing;
- experienta in marketing de minimum 2 ani;
- cunoasterea domeniului de activitate a companiei constituie un avantaj;
- bune abilitati de operare PC;
- limba engleza (nivel avansat);
- persoana dinamica, creativa si deschisa pentru a lucra in echipa;
- bune abilitati de comunicare si de negociere.

BENEFICII OFERITE

Beneficiile tale

Nivelul de salarizare variază în funcție de abilitățile și experiența ta.
Bonusuri de performanță în funcție de rezultatele departamentului și / sau ale tale.
Tichete de masă.
Discount special la toate cumpărăturile din portofoliul Jad Flamande.

DESCRIEREA FIRMEI

servicii