Specialist marketing

Volsped

Job expirat

RESPONSABILITATI

Căutăm un coleg care să se alăture echipei și obiectivelor noastre în departamentul de marketing.

Ce va trebui să facă următorul nostru coleg?

Să contribuie la conceperea și implementarea strategiei și planurilor de marketing ale companiei;
Să realizeze analize specifice de marketing pentru serviciile din portofoliu;
Să realizeze rapoarte de monitorizare a concurenței;
Să se ocupe de întreținerea și dezvoltarea site-ului companiei (conținut și SEO);
Să se ocupe de realizarea materialelor publicitare;
Să gestioneze campaniile publicitare.

CERINTE

Cum ar trebui să fie viitorul nostru coleg?

De preferat să fie absolvent de marketing sau comunicare;
Să aibă experiență în marketing minim 3 ani;
Să aibă cunoștințe de MS Office, WordPress și un soft de grafică relevant;
Să fie creativ și să aibă un simț estetic foarte dezvoltat;
Să fie deosebit de atent la detalii și la managementul timpului;
Să aibă cunoștințe solide de SEO, AdWords, Analytics;
Să aibă experiență în folosirea instrumentelor de keyword research;
Să știe limba engleză la un nivel avansat.

BENEFICII OFERITE

Salariu motivant;
Bonusuri KPI;
Posibilități de promovare și dezvoltare profesională;
Laptop performant;
Sprijin pentru îndeplinirea cu succes a sarcinilor.

Suntem o companie de transporturi rutiere si expeditii de marfuri catre Uniunea Europeana. Suntem in continua dezvoltare si cautam persoane profesioniste pentru a ni se alatura pe termen lung.