Specialist Marketing

S.C. AMAKRON S.R.L

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Planificarea si implementarea campaniilor de comunicare si promovare;
• Identificarea canalelor optime pentru cresterea vizibilitatii companiei;
• Elaborarea strategiilor de comunicare pentru companie;
• Realizarea materialelor aferente campaniilor marketing;
• Gestionarea relatiilor cu agentiile de publicitate;
• Organizarea evenimentelor;
• Promovarea companiei in cadrul evenimentelor ;
• Gestionarea platformelor on-line.

CERINTE

Candidatul ideal:

• Persoana pasionata de Marketing si PR;
• Abilitati innascute de comunicare, prezentare si redactare;
• Persoana inovativa si creativa;
• Persoana responsabila, cu initiativa si spontana;
• Detine permis de conducere categoria B.

Skilluri necesare:

• Microsoft Office, Photoshop, Google AdWords, SEO, platforme social media etc.
• Limba engleza - nivel avansat.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant.

DESCRIEREA FIRMEI

AMAKRON - Head Hunting/ Executive Search

Suntem:
• o echipa de OAMENI inimosi si ambitiosi, tintim sus si ne dezvoltam continuu
• prezenti, hiperactivi si perfectionisti
• dedicati in a conecta companiile partenere cu profestionistii din diverse domenii de activitate
• mediatorii procesului de imbunatatire a vietii profesionale a candidatilor nostri

Suntem AMAKRON!

Puteti aplica aici, dar ne gasiti si pe site-ul nostru www.amakron.com unde va puteti inregistra CV-ul in baza de date sau ne puteti contacta la telefon: 0268.420.820. Prin inregistrarea cv-ului sunteti de acord ca Amakron sa prelucreze datele cu caracter personal declarate. Toate informatiile furnizate sunt confidentiale.