Specialist Marketing

Best Corporate Labour Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Implementarea planurilor de marketing primite din partea furnizorilor
- Gestionarea site-ului și a tuturor paginilor de social media ale companiei
- Dezvoltarea de noi campanii online si offline
- Intocmirea bugetului anual aferent planului de marketing
- Analiza de piata, monitorizarea concurentei
- Activitati ATL&BTL
- Asistarea în analiza datelor de marketing (rezultatele campaniei, ratele de conversie, trafic etc.) pentru a ajuta la conturarea unor strategii de marketing viitoare
- Dezvoltarea și gestionarea parteneriatelor
- Furnizarea de raportare în timp util privind parteneriate strategice și activități de management

CERINTE

- Absolvent de studii superioare, preferabil - Marketing sau Comunicare si Relatii Publice;
- Excelente abilitati de comunicare, prezentare si relationare interumana
- Experienta in lucrul cu clientii, implicare in derularea actiunilor sau campaniilor de promovare
- Experienta profesionala anterioara in marketing
- Capacitate de a intocmi, urmari si indeplini o campanie de promovare;
- Foarte bune abilitati de negociere si comunicare;
- Cunostinte bune de operare PC (MS Office Excel, internet);
- Limba engleza – nivel mediu/avansat

We are a friendly company with a personal approach to recruitment. We endeavour to treat all of our candidates how we ourselves would wish to be treated and we make every effort not to waste your time or make any false promises of work that we cannot deliver upon.