SPECIALIST MARKETING

VOLTECH CASA VERDE

Job expirat

RESPONSABILITATI

1. Studii superioare Marketing, Relatii Publice sau IT;
2. Cunostinte editare foto in Adobe Photoshop, cunostinte in administrare siteuri - constituie avantaj;
3. Cunostinte de limba engleza avansat;
4. Cunostinte si experienta in marketing online (seo, promovare, e-commerce);
5. Cunostinte despre administrarea site-urilor si capacitatea de a analiza continutul unui site;
6. Cunostinte de programare si web-design (prezinta avantaj);
7. Cunostinte solide de aplicatii on-line;
8. Abilitati excelente de comunicare verbala si scrisa;
9. Bune abilitati de negociere si de prezentare;
10. Capacitatea de a lucra in echipa, de a gestiona bugete, stocuri si proiecte multiple ;
11. Initiativa, capacitatea de a genera venituri din activitatea on-line;
12. Capacitate de analiza si sinteza, dinamism.

CERINTE

1. Inscrierea saptamanala a promotiilor, campaniilor sau diferitelor prezentari pe directoarele de firme si pe site-urile de anunturi;
2. Gestionarea paginii de facebook, prin publicarea zilnica a unui articol, stire, eveniment, produs nou, campanie sau diferite videoclipuri interesante;
3. Realizarea de articole sau traduceri;
4. Generarea si implementarea campaniilor de marketing online necesare dezvoltarii webshopului nostru;
5. Identificarea cailor de promovare online a site-ului;
6. Verificarea si imbunatatirea continua a continutului pe site;