Specialist licitatii

Global Mdi Entertainment

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

Urmarirea anunturilor pentru participare la licitatii (cel mai frecvent in MO si SEAP);

Urmarirea si pregatirea licitatiilor recurente;

Analizarea caietului de sarcini;

Selectarea licitatiilor in functie de posibilitatile si prioritatile firmei;

Intocmirea devizelor de oferta, intocmirea si depunerea dosarului pentru participarea la licitatii in termen, inclusiv implicarea pentru emiterea/solicitarea si obtinerea documentelor de eligibilitate (autentificari notariale, Certificat Constatator ORC, etc);

Participarea activa la licitatii;

Prezentarea ofertelor tehnice in cadrul licitatiilor (atunci cand este posibil);

Pregatirea cererilor de clarificare si urmarirea primirii raspunsului la aceste cereri; Mentinerea legaturii cu autoritatile contractante sau cu organizatorii licitatiilor pe parcursul derularii procedurilor aferente;

Colaborarea cu personalul companiei pentru analizarea caietelor de sarcini si intocmirea ofertelor tehnice si financiare;

Urmarirea solutionarii cererilor suplimentare de informatii primite de la contractant;

Monitorizarea permanenta a reglementarilor si conditiilor de calificare pentru participarea la procedurile de achizitii publice;

Cunoasterea foarte buna a domeniului de activitate al companiei;

CERINTE

Experienta in domeniu de minim 1 an.

Studii superioare tehnice, economice sau juridice;

Abilitati PC nivel mediu: Word, Excel, Power Point;

Abilitati dezvoltate de comunicare si relationare, dinamism, flexibilitate, confidentialitate.
Anuntul se adreseaza doamnelor/domnisoarelor.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant;

Sistem de bonusare;

Dezvoltare profesionala intr-un mediu dinamic si orientat catre performanta;

Posibilitati de crestere profesionala

Suntem o companie care se ocupa cu monitorizarea licitatiilor publice.