Specialist Licitatii

The Mansion Advertising

Job expirat

RESPONSABILITATI

Urmareste in permanenta anunturile pentru participarea la licitatii in vederea identificarii oportunitatilor publicate si a invitatiilor de participare la licitatii;
Analizeaza oportunitatile privind conditiile de fezabilitate;
Analizeaza cerintele si criteriille de calificare a oportunitatii, conduce intalniri de initiere si evaluare a proiectului si negocieri cu furnizorii;
Intocmeste documentele de calificare pentru participarea la licitatii: devizele de oferta si documentele de eligibilitate (autentificari notariale, certificat constatator ORC, etc);
Pregateste cererile de clarificare si urmareste primirea raspunsului la aceste cereri;
Mentine legatura cu autoritatile contractante sau cu organizatorii licitatiilor pe parcursul derularii procedurilor aferente;
Colaborarea cu personalul companiei pentru analizarea caietelor de sarcini si intocmirea ofertelor tehnice si financiare;
Urmarirea solutionarii cererilor suplimentare de informatii primite de la contractant depune ofertelor la beneficiar;
Participare la licitatii;
Participare la negocierea contractului; monitorizeaza in permanenta reglementarea si conditiile de calificare pentru participarea la procedurile de achizitii publice;
Cunoasterea foarte buna a domeniului de activitate al companiei;

CERINTE

Experienta in domeniu de minim 1-2 ani / experienta participarilor la licitatii in domeniul advertising constituie un avantaj major;
Studii superioare tehnice, economice sau juridice;
Cunostinte limba engleza la nivel mediu spre avansat;
Abilitati PC nivel mediu: Word, Excel, Power Point;
Abilitati dezvoltate de comunicare si relationare, dinamism, flexibilitate, confidentialitate;
Certificarea in domeniul licitatiilor publice reprezinta un plus

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant;
Sistem de bonusare;
Dezvoltare profesionala intr-un mediu dinamic si orientat catre performanta;
Posibilitati de crestere profesionala, programe de training.

The Mansion Advertising is a BTL and Advertising company which delivers its clients the added value needed for their product or service to get the attention and to capture the heart of the consumer.

The Mansion Advertising relies on people from multinational companies and agencies, with more than seven years of experience in marketing and advertising.