Specialist CS-Cart

SC SOPHIA 2004 SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Update-ul platformei;

- Update site-uri functionale (incarcare produse, update grafica, aplicatii web precum configuratorul de produse);

- Dezvoltare site-uri noi;

- Optimizare user friendly si responsiveness;

- Creare conturi Google analytics ;

- Mentenanata si update-uri permanente ale intregii platforme

CERINTE

- Cunostințe de programare: PHP, MySQL, phpMyAdmin, CSS, HTML5;

- Experienta in munca cu platforma CS-Cart;

- Cunostinte de ERP si dezvoltarea acestor sisteme;

- Experiență în website si web application development;

- Cunoștințe de grafică;

BENEFICII OFERITE

Lucrul intr-o echipa de profesionisti, tanara si entuziasta;

- Salariu motivant

- Posibilitati de dezvoltare si perfectionare profesionala

O echipa de profesionisti, acorda consiliere, creeaza,confectioneaza si monteaza lucrari de decoratiuni interioare,-mobilier, perdele, draperii si cuverturi, obiecte decorative, etc., respectand cele mai exigente stiluri si satisfacand in totalitate cerintele si gusturile clientilor.