Specialist back-office

ista Shared Services Romania SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Introducerea datelor de consum;
- Corectarea și validarea datelor de consum ;
- Modificarea datelor de consum la cererea clientului;
- Adaugarea unei estimări de consum în cazul unor date nefurnizate;
- Actualizarea informaților despre client/ proprietăți;
- Crearea unui suport informatic pentru clienți (în format pdf sau html);
- Indentificarea și raportarea problemelor tehnice ale modulelor/ contoarelor

CERINTE

- Cunoștințe excel
- Limba franceză nivel mediu (scris și citit)

BENEFICII OFERITE

- Tichete de masă

Suntem una dintre cele mai tinere echipe ale Grupului ista și furnizăm servicii de calcul de utilități pentru filialele din Franța, Italia, Orientul Mijlociu, România, Spania și Croația. In serviciile noastre utilizăm cea mai modernă tehnologie de transmitere a datelor de la sistemele de contorizare individuală pentru apă, caldură și agent de răcire. Tratăm cererile și reclamațiile clienților prin servicii de call-center și Asistență pentru clienți, pentru care furnizăm și infrastructura IT. Asigurăm servicii de dezvoltare software şi testare, analiză business, suport tehnic și asistență pentru utilizatori sistemului de calcul de ultimă generaţie tehnologică, WebNimbus