Soferi- Montatori Mobilier/Tehnicieni IT ( productie de mobila)

QLT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Fabrica de mobilier specializata in productie mobilier High-Tech pentru magazine din telecom.

Proiectele sunt pentru tara si in afara tarii- UE. Sediul firmei este in Bucuresti cu fabrica in Tartasesti si puncte de lucru in Belgia, Germania, Londra.

Se lucreaza in productie la Tartasesti/Dambovita (asamblare mobilier) si in transport/livrare, instalare si montare mobilier.

CERINTE

Cerinte:
Experienta pe o pozitie similara- reprezinta avantaj;
Engleza- nivel bun- reprezinta avantaj;
Carnet auto ctg B- reprezinta avantaj;
Experienta in utilizare scule de mana;
Studii tehnice si cunostinte - IT&C, telecom, electronica, tamplarie- reprezinta avantaj;
Disponibilitate la deplasari frecvente in tara si in afara tarii pentru montaje.

BENEFICII OFERITE

Oferta:
Salariu fix corelat cu experienta- incepand de la 1800 lei net discutabil + ore suplimentare platite;
Transport asigurat+cazare+diurne in afara tarii.

Detalii: 0737 163 162

Identificam, selectionam si recomandam candidati talentati prin care companiile se pot dezvolta.

Oamenii fac diferenta, iar succesul unei companii este garantat doar de calitatea oamenilor integrati in companie.