Soferi / Montatori Mobilier - clienti internationali

QLT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Participa la lucrari de tamplarie si amenajari interioare in Bucuresti dar si in tara;
Realizeaza distributia/livrarea si montajul, asamblarea mobilierului la client (dupa caz), conform cu cerintele impuse;
Se incadreaza in termenele de livrare.

CERINTE

Experienţă în domeniul distributiei, montare mobilier, accesorii sau pe pozitii similare - reprezinta avantaj;
Carnet auto ctg B;
Persoană serioasă, cu iniţiativă, organizată;
Orientare catre client;
Excelente abilitati de comunicare si relationare;
Disponibilitate la deplasari frecvente si la program prelungit.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial format din: parte fixa+ bonusuri/prime, ore suplimentae platite;
Mediu de lucru competitiv, profesionist- clienti internationali;
Transport, masa, cazare- asigurate, pentru deplasari.

Identificam, selectionam si recomandam candidati talentati prin care companiile se pot dezvolta.

Oamenii fac diferenta, iar succesul unei companii este garantat doar de calitatea oamenilor integrati in companie.