Soferi Comunitatea Europeana

BIO GARDEN DISTRIBUTION SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Societatea noastra recruteaza in vederea angajarii soferi profesionisti pentru transport international de marfuri intracomunitare;
-minim 5 ani vechime in domeniu si 1 an vechime intracomunitar, detinerea permisului de conducere categoriile C si E.
-cunostinte in completarea documentelor necesare transportului de marfa intracomunitar
-cunoasterea obligatorie a unei limbi straine
-cazier auto si juridic fara incidente
-atestat profesional transport marfa, card tahograf, analize medicale
-cunoasterea timpilor de condus si odihna
-seriozitate şi dorinţa de muncă
-viziune practică/realistă asupra lucrurilor

CERINTE

Se cauta persoane care sa aiba experienta in:
-conducerea de autovehicule in trafic international de marfa
-cunostinte mimime de mecanica auto
Cerinte:
-permis categoriile B+C+E
-card tahograf
-atestat transport marfa
-cazier judiciar, aviz medical, aviz psihologic
-limba engleza-nivel conversational(termeni specifici transporturilor)
BENEFICII:
-salariul pe tara
-diurna
-echipament de protectie
-mediu de lucru placut

DESCRIEREA FIRMEI

Societatea are ca obiecte de activitate:
-transportul international marfuri,
-inchiriere utilaje, echipamente constructii
-constructii