Sofer Protocol

Business Transporter Support srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Efectuarea serviciilor de transport conform comenzilor primite
Alegerea celor mai rapide si sigure trasee rutiere;
Conducerea autovehicului cu mult calm, in deplina siguranta si cu o tinuta de drum impecabila.
Responsabil de curatentia masinii (exterior si interior) si de aprovizionarea consumabilelor: lichid de parbriz, servetele, parfum de interior, etc.;
Respectă regulile stabilite de legislaţia în vigoare privind circulaţia pe drumurile publice, precum şi regulamentele şi instrucţiunile interne
Cunoaşte şi se îngrijeşte de starea tehnică a maşinii încredinţate, în aşa fel încât aceasta să fie în permanentă stare de funcţionare şi este obligat să raporteze orice defecţiune, supervizand remedierea acesteia de urgenţă

CERINTE

Persoana (barbat sau femeie) calma, punctuala, organizata, prezentabila, orientata catre nevoile clientului;
Permis conducere minim 5-7 ani fara evenimente rutiere grave – accidente/suspendari;
Obligatoriu bun cunoscator al limbii ebraice si/sau spaniole si/sau germane si/sau engleze;
Bun cunoscator al strazilor din Bucuresti, puncte turistice/de atractie;
Experienta pe rute si trasee din tara
Disponibilitate pentru lucru la ore matinale sau tarzii, weekend si deplasari in tara atunci cand se impune;
Domiciliu zona centrala (sector 1, 2)
Aptitudini de comunicare;
Responsabilitate, professionalism si confidentialitate;
Abilitati coordonare, planificare , organizare si spirit de echipa;
Capacitate de a lua decizii;
Minime cunostinte tehnice auto;

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial fix, bonus in functie de performanta

Business Transporter Support SRL este o companie cu capital romanesc, ce asigura servicii de transport rapid persoane, in conditii de lux, realizand transferul de la/pana la aeroport, calatorii business, deplasari in tara, tururi turistice de oras-zona -tara, evenimente, transferuri personalizate (tailor made), etc.