Sofer

MILBI SYS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Activitati specifice postului
Operatiuni cu numerar pentru ridicarea produselor de la furnizorii companiei
Ridicarea partenerilor straini de la aeroport
Participarea la munci administrative
Pastrarea ordinii si curateniei la locul de munca

CERINTE

- Categoria B
- Intretinerea parcului auto al companiei
- Fara cazier si probleme medicale majore
- Disponibilitate pentru deplasări de scurta durata în țară și străinătate
- Cunostinte minime conversationale lb engleza
- Fizic robust
- Disponibilitate efectuare alte activitati auxiliare, aferente activitatii curente a companiei
- Spirit de echipa
- Capacitate de organizare, planificare si urmarire a activităţilor curente
- Personalitate dinamică, comunicativă, organizată
- Loialitate şi confidenţialitate
- Efectuarea de lipituri pe cablaje, cunostinte de electrician sau de mecanica reprezinta un avantaj.

BENEFICII OFERITE

Mediu linistit de lucru
Condiţii de muncă legale de 8 ore/zi, salariu lunar garantat, dotare corespunzătoare
Oportunitatea de a lucra într-un grup de companii, într-un mediu de lucru profesionist cu multiple posibilităţi de dezvoltare
Masa asigurata/bonuri de masa
Telefon de serviciu
Sambata si duminica zile nelucratoare.

DESCRIEREA FIRMEI

Grup de firme din domeniul IT