Sofer/Montator Mobilier High Tech - productie mobila Tartasesti/Dambovita

QLT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Soferi Montatori Mobilier/ Tehnicieni IT Montatori Mobilier specializat pentru magazine din telecom.

Fabrica de mobilier in Tartasesti specializata in productie mobilier Hi-Tech pentru magazine din telecom si nu numai.

Se lucreaza in productie in Tartasesti (asamblare mobilier) si in transport/livrare, instalare si montare mobilier High-Tech.

Proiectele sunt pentru tara si in afara tarii- UE. Sediul firmei este in Bucuresti cu fabrica in Tartasesti si puncte de lucru in Belgia, Germania, Londra.

CERINTE

Experienta pe o pozitie similara- reprezinta avantaj;
Engleza- nivel bun scris, citit, vorbit;
Carnet auto ctg B;
Studii tehnice si cunostinte - IT&C, telecom, electronica, tamplarie- reprezinta avantaj;
Disponibilitate la deplasari frecvente in tara si in afara tarii pentru montaje (1-2 saptamani deplasari in afara tarii).

BENEFICII OFERITE

Salariu fix corelat cu experienta, incepand de la 1800 lei net discutabil + bonuri de masa si ore suplimentare platite;
Transport asigurat+cazare+diurne in afara tarii.

Detalii: 0737 163 162

Identificam, selectionam si recomandam candidati talentati prin care companiile se pot dezvolta.

Oamenii fac diferenta, iar succesul unei companii este garantat doar de calitatea oamenilor integrati in companie.