Sofer livrari Bucuresti si Ilfov

Just Advertising

Job expirat

RESPONSABILITATI

Jobul presupune livrarile comenzilor magazinului online Rafinat.ro in Bucuresti si Ilfov. Numai in cazuri exceptionale pot exista deplasari in afara zonei. Alte obligatii sunt : completarea zilnica a fisei de parcurs, completarea zilnica a deconturilor de incasari plati ramburs, ridicarea de marfa de la furnizori.

CERINTE

Prezenta fizica placuta. Capacitatea de a lucra in conditiile de stres ale traficului din Bucuresti. Capacitatea de a repecta termenele de livrare promise clientilor. Discutii telefonice cu clientii pentru a respecta orele de livrare. Deoarece va incasa sume de bani pentru comenzile livrate, prezenta Cazierului este obligatorie la angajare (conform legii). Carnet de conducere categoria B fara evenimente majore.

BENEFICII OFERITE

In urma interviului de angajare se va oferi un pachet personalizat.

JUST ADVERTISING SRL - agentie de publicitate cu experienta de peste 13 ani in domeniu.
Rafinat.ro, un proiect al Just Advertising, este un magazin online de produse rafinate, bauturi, dulciuri, cafele si multe altele.