Sofer International

PUBLIC EUROCONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este o companie slovaca ce a fost infiintata ca raspuns la cerintele pietei in ceea ce priveste transportul rutier de marfa.

Responsabilitati:
- Realizarea rutei de transport de la punctul A la punctul B (exista atat curse fixe cat si curse variabile);
- Rutele se efectueaza in tarile: Belgia, Franta, Italia, Olanda, Elvetia, Slovacia
- Gestiunea camionului, carburantului si accesoriilor (camioane standard/mega);
- Mentinerea camionului in stare functionala/buna/asigurarea curateniei;
- Conduita ireprosabila in fata clientilor;
- Respectarea si aplicarea normelor de circulatie in raport cu legislatia in vigoare;
- Respectarea timpilor de odihna/conducere;
- Gestiune CMR;

CERINTE

- Experienta pe camioane de mare tonaj de minim 1 an
- Experienta pe Comunitatea Europeana de minim 1 an
- Posesor al permisului de conducere categoriile C+E, valabil
- Posesor al Certificatului ADR (colete si cisterne), valabil
- Posesor al Cerificatului de pregatire profesionala, valabil
- Cunoscator al unei limbi de circulatie internationala (reprezinta avantaj)
- Indemanare
- Seriozitate si responsabilitate

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv: salariu fix+ diurna/zi;
- Echipament de protectie individuala
- Se asigura transport din Romania in Slovacia

Contact de luni pana vineri, intre orele 8.00 si 16.00 la telefon: 0728.270.875 sau
e-mail: recrutare@publiceuroconsulting.ro. Doar candidatii selectati vor fi contactati.