SOFER INSTALARI ECHIPAMENTE ELECTRONICE

Activ Invest SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Efectueaza livrarea echipamentelor electronice comercializate de companie (in special ecrane profesionale, tv-uri );
- Participa activ la instalarea si montarea echipametelor electonice (in special ecrane profesionale, tv-uri);
- Intocmeste procesele verbale de montaj;
- Participa la incarcarea/descarcarea produselor.

CERINTE

- Permis auto categoria B (min. 2 ani);
- Absolvent de liceu;
- Cunostinte si abilitati tehnice;
- Abilitati de comunicare si relationare in echipa si cu clientii companiei;
- Disponibilitate program prelungit si deplasari in tara;
- Disponibititate de a-si insusi cunostinte noi;
- Persoana serioasa, responsabila, disciplinata, organizata si deschisa la schimbare.

BENEFICII OFERITE

Alatura-te echipei Activ Invest! Vei face parte dintr-un proiect dinamic si vei avea recompensele pe care le meriți.
- Salariu motivant
- Bonuri de masa
- Plata eventualelor ore suplimentare
- Se asigura pregatire tehnica initiala
- Cursuri de pregatire profesionala
- Lucru intr-o echipa profesionista

În cazul în care dorești să aplici pentru acest post, te rugăm să ne trimiți CV-ul la adresa de e-mail hr@activdistributie.ro, menționând în titlu postul pentru care aplici.

Activ Invest SRL este distribuitor autorizat Samsung, prezent pe piata din Romania de peste 16 ani.