SOFER DISTRIBUTIE FARMA

AIS PRODIMPEX

Job expirat

RESPONSABILITATI

- completarea si predarea la casieria unitatii, la intoarcere din ruta de distributie, a documentelor care insotesc marfa (facturi, avize );
- incasarea contravalorii pentru facturile care au atasata chitanta (plata la livrare);
- predarea la casieria depozitului/centrului logistic pe baza de borderou a incasarilor numerar si a instrumentelor de plata preluate de la clienti sau agentii de vanzari ;
- sa aiba o atitudine si un comportament adecvat(corect) fata de clienti ;
- raspunde de masina preluata si dotarile acesteia, de igienizarea zilnica, de starea tehnica si de igiena a acesteia, semnaland sefului direct orice neregula constatata si se ingijeste in general, de mentinerea in mod obligatoriu a aspectului ingrijit al autovehicolului, atat exterior, cat si interior
- respectarea normelor rutiere si de conduita in trafic si incadrarea in normele de consum de carburant;
- utilizarea instalatiei de frig de pe masina in parametrii de temperatura stabiliti precum si consemnarea acestora in raportele specifice;
- completarea corecta a foii de parcurs si a diagramei de miscare a masinii;
- respectarea procedurilor specifice de utilizarea a documentele incredintate pentru marfa (facturi, avize);
- preluarea si predarea documentelor incredintate
- respectarea traseului de livrare si traseului de revenire la punctul de lucru;
- respecatrea datelor stabilite pentru revizii, reparatii si inspectii tehnice auto.
- livreaza produsele catre clientii din zona alocata conform unui traseu prestabilit.
- comunica zilnic problemele aparute, in relatia cu clientii de pe zona alocata..
- duce/aduce documente la/de la institutiile in legatura cu care grupul are relatii administrative : casele de asigurari de sanatate, (CNAS, CASMB, OPSNAJ), Trezorerie, banci
- efectueaza orice alt drum la nivel de grup fie ca e vorba de aprovizionare cu orice tip de materiale, de dus si adus personalul grupului spre si de la diferite locatii.

CERINTE

Candidatul ideal
- studii medii finalizate;
- experienta minim 2 ani intr-o pozitie similara;
- posesor permis auto categoria B - minim 3 ani;
- experienta in conducerea de autovehicule
- domiciliu stabil in Bucuresti;
- fara incidente in trafic;
- cazier judiciar curat;
- stabilitate la locul/locurile de munca anterioare;
- foarte bun cunoscator al Bucurestiului;
- buna orientare in spatiu;
- memorie vizuala buna;
- descurcaret
- tinuta si aspect fizic ingrijit

BENEFICII OFERITE

Noi iţi oferim:
Posibilitatea de a lucra intr-o companie de perspectiva care oferta un loc de munca stabil;
Suport, indrumare si ajutor in gasirea unei solutii medicale pentru orice problema de ordin medical pe care ar intampina-o angajatul, membrii familiei, rudele acestuia sau cunoscutii sai.
Seriozitate, corectitudine, stabilitate.
Salariu fix + bonuri de masa

AIS GRUP-AIS PRODIMPEX este o companie medical farmaceutica infiintata in anul 1991 ce reuneste un grup de firme ce activeaza in domeniu medical farmaceutic.
Obiectul de activitate al grupului de firme il reprezinta productia substante chimice ce intra in necesarul companiilor producatoare de medicamente.Un alt obiect de activitate il reprezinta distributia de medicamente in retelele de farmacii deja existente si vanzarea directa de medicamente in farmaciile proprii.Firma Ais ofera din 2004 prin compania sa AIS CLINIC servicii si analize medicale complete in : Endocrinologie,Hematologie,Oncologie,Oftalmologie,ORL,Neurologie,Obstretico-ginecologie,Pediatrie,Urologie,Medicina Interna,Ortopedia,Deramato-Venerologie,Psihiatrie,Boli nutritie si Diabet zaharat,Gastroentorologie,Cardiologie,Reumatologie,Balneofizioterapie,Medicina muncii,Medicina de familie