Sofer distributie

IT Genetics S.r.l.

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Transporta marfa in baza documentelor insotitoare (factura fiscala, aviz de insotire a marfii)
• Livreaza comenzile clientilor in timp util conform foilor de parcurs
• Completeaza zilnic foaia de parcurs mentionand kilometrii la plecarea si venirea din cursa, litrii de combustibil alimentati, ora de plecare si ora sosirii din cursa
• Colaboreaza cu agentii de vanzari in rezolvarea oricaror probleme neprevazute aparute in activitatea de livrare
• Raspunde de integritatea marfurilor transportate

CERINTE

• Permis auto categoria B
• Studii medii
• Organizare, disciplina si atentie la detalii
• Fire dinamica si responsabila
• Flexibil, comunicativ si team player

Reprezinta avantaje:
• Experienta in distributia de marfa in Bucuresti
• Cunostinte minime de limba engleza
• Cunoasterea minime de operare PC - Microsoft Office

BENEFICII OFERITE

• Un salariu atractiv corelat cu performanta
• Bonusuri in functie de criteriile de performanta
• Telefon de serviciu
• Colegi tineri, motivati si performanti
• O masina confortabila si cafea buna :)

IT Genetics este integrator de sisteme in domeniul identificarii automate, colectiei de date (AIDC) si punctelor de vanzare (POS). Suntem o companie romaneasca, tanara si dinamica.

Utilizand aplicatii de colectare a datelor cu ajutorul tehnologiei codurilor de bare si a identificarii prin radiofrecventa (RFID) precum si solutii hardware de la lideri globali din industrie livram si implementam solutii fiabile, adaptate nevoilor curente dar si a celor viitoare, optimizand la maximum beneficiile pe care clientii nostri le obtin.

IT Genetics a inceput activitatea pe pietele de Auto ID / Data Capture / POS din Romania in anul 2007, identificand oportunitatile de livrare a unor solutii eficiente, care pot sa optimizeze procesele operationale ingreunate si sa rezolve problemele cu care se confrunta companiile.