SOFER DISTRIBUTIE

SC TITAN SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Incarca si aranjeaza marfa in masina si o livreaza catre clienti, in functie de comenzile zilnice.

Zilnic, preia comenzi de marfa, colecteaza ambalaje si retururi, incaseaza banii cash de la clienti.

Introduce in sistem (PALM) datele referitoare la activitatile desfasurate la clienti si completeaza documentele necesare atat pentru clienti cat si pentru companie.

Stabileste si mentine legatura cu clientii si le pune la dispozitie informatii despre produsele companiei, déjà existente sau produse noi.

Mentine ruta/zona acoperita respectand planurile zilnice/rutele de livrare, in scopul asigurarii acoperirii maxime a teritoriului alocat.

Completeaza zilnic Foaia de parcurs, diagrama sau foloseste cardul tahograf.

Asigura introducerea profesionala in piata a tuturor produselor pe care le vinde.
Are grija de reparatii mecanice minore si mentine autoturismul in stare buna de functionare si de curatenie.

CERINTE

Permis auto cat. B/C - reprezinta avantaj Atestat Transport Marfa;
Studii medii - 10 clase / Scoala Profesionala / Liceu;
Experienta minimum 2 ani in distributie cu amanuntul - reprezinta avantaj experienta in distributie produse alimentare;
Rezistenta la efort fizic (manipulare produse), disponibilitate la program de noapte;
Persoana pro-activa, orientata catre client, disciplinata, comunicativa.

BENEFICII OFERITE

Salariu motivant;
Tichete de masa;
Bonus lunar;
Transport asigurat din Bucuresti.

Compania Titan este parte din grupul Good Mills - cu sediul in Austria, care a inceput inca din 1995 sa se extinda pe segmentul food&beverage in Europa Centrala si de Est, in prezent activand in 7 tari. Grupul si-a concentrat activitatea pe segmentul produselor de morarit si a automatelor de cafea si snacks-uri.
Titan S.A. este o companie cu traditie pe piata de morarit si panificatie fiind una din cele mai vechi fabrici de profil din tara. In timp, compania si-a diversificat portofoliul de produse si a investit in construirea unei fabrici moderne cu o capacitate de productie mai mare.