Sofer Distribuitor

QLT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descrierea postului:

• Se ocupa de livrarea bunurilor catre clientii companiei, loco sau national
• Se ocupa de aprovizionarea companiei de la terti furnizori sau depozitul central, loco sau national;
• Manipularea marfurilor – incarcare/descarcare
• Se ocupa de sau achizitionarea diverselor componente logistice, tehnice sau administrative;
• Asigura suport administrativ pentru firma, predari de acte, certificate, diverse institutii administrative;
• Raspunde de organizarea programului propriu si eficientizarea rutelor;
• Raspunde de ingrijirea si mentenanta autoutilitarei primite;
• Raspunde de programarea si respectarea reviziilor si a altor operatiuni de service
• Raspunde de transportul in bune conditii a marfurilor
• Alte sarcini administrative

CERINTE

Cerinte generale:
• Abilitati de comunicare;
• Capacitate de organizare;
• Abilitatea de a rezolva probleme
• Rezistenta la stress
• Autocontrol
• Permis de conducere: categoria B (alte categorii sau atestat profesional reprezinta un avantaj).
• Aplicatii de navigare Android constituie un avantaj
• Cunoasterea Bucurestiului este un avantaj
• Responsabilitate, echilibru şi stăpânire de sine, corectitudine, respect fata de clienti si colaboratori.
• Fara cazier

BENEFICII OFERITE

Se ofera:
• salariu corelat cu experienta
• Decontare transport
• Telefon, internet
• Delegatii decontate, etc

Detalii: www.qlt.ro

Identificam, selectionam si recomandam candidati talentati prin care companiile se pot dezvolta.

Oamenii fac diferenta, iar succesul unei companii este garantat doar de calitatea oamenilor integrati in companie.