Sofer colaborator UBER

Concepta Ideal Solutions

Job expirat

RESPONSABILITATI

Vrei sã fii independent şi sã lucrezi conform propriului program, fara sefi si dureri de cap?
Oferim o modalitate rapidă și ușoară de a deveni sofer colaborator Uber, precum si cadru legal pentru Angajare / Colaborare in relatia cu compania UBER!
Colaborarea cu firma se va face respectand cadrul legal, in varianta cea mai convenabila.

IMPORTANT: Daca optezi pentru contract de munca, vei fi asigurat in sistemul de sanatate si poti beneficia de concediu de odihna si concediu medical.

La cerere, putem facilita cumpararea unui autoturism, care se poate plati in rate din veniturile UBER.

CERINTE

CERINTE PENTRU SOFERII PARTENERI:
- Varsta minima 21 ani;
- Permis auto obținut de minim 1 an;
- Carte de identitate sau pasaport;
- Cazier judiciar fără înscrisuri (se obtine din orice oras si de la oricare sectie de Politie);
- Cazier auto fără înscrisuri grave pentru ultimii 5 ani (se obtine de la Politia rutiera din strada Udriste 09:00 -15:00 pt Bucuresti);

CONDITII DE COLABORARE :
- Mașină mai nouă de 15 ani cu AC (minim 2002 si 4/5 usi);
- Talonul auto;
- Asigurarea mașinii (RCA);
- ITP valabil;

BENEFICII OFERITE

Daca esti interesat scrie-ne la adresa de e-mail: roconcepta@gmail.com sau contacteaza-ne pe whatsapp: 0756218058;

Pentru eficientizarea procesului de recrutare, va rugam sa trimiteti CV-ul la adresa noastra de email: roconcepta@gmail.com. Va multumim!