Sofer cat. B - Distributie Mezeluri

Persons

Job expirat

RESPONSABILITATI

Persons Romania recruteaza pentru clientul sau, un important producator si distribuitor de mezeluri si preparate din carne, un Sofer cu experienta in distributia de alimente.

Descrierea postului:

Livreaza in cele mai bune conditii a marfii preluate de la depozit catre diversi clienti, conform documentelor de livrare pentru atingerea obiectivelor pe zona alocata la cele mai mici costuri.

Preia marfa pregatita la depozit in navete (separat pentru fiecare client), conform facturilor sau avizelor, semnand de primire pe documentele respective.

Navetele se iau in primire pe baza de semnatura in tabelul de evidenta navete;

Se asigura de documentele necesare livrarii (facturi, avize, documente de livrare ambalaje);

Se asigura de transportul marfii in conformitate cu standardele firmei;

Se asigura de conformitatea vehiculului pentru transportarea marfii;

Alimenteaza vehiculul cu combustibil respectand procedura de utilizare a cardurilor si tine evidenta consumului de combustibil, urmarind incadrarea sa in limitele admise;

Promoveaza o buna imagine a firmei in relatia cu toti clientii si organele statului, fata de care are o comportare civilizata si respectuoasa;

Completeaza fisa de parcurs cu detaliile necesare;

CERINTE

Studii medii (de preferat) finalizate.

Permis auto categ B, (categoriile C, E reprezinta avantaj).

Minim 2 ani experienta ca Sofer, preferabil firma distributie.

Cunostiinte bune de mecanica auto, alte instalatii.

Disponibilitate la program prelungit

Dezvoltare continua

Lucru in echipa

Comunicare

Orientare catre rezultat

Eficienta

BENEFICII OFERITE

Salariu atractiv

Tichete de masa

Alte bonusuri si beneficii

Persons este o agentie integrata de resurse umane, infiintata la sfarsitul anului 2015 de catre o echipa de antreprenori cu experienta in mediul de business.

Start-up inteligent, pozitiv si inovator, echipa noastra si-a propus sa revitalizeze modul in care interactionam ca specialisti in resurse umane, atat cu angajatorul, cat si cu potentialul candidat.

Echipa noastra furnizeaza servicii integrate de:
• Recrutare si selectie de personal; Executive Search
• Administrare de personal si Salarizare
• Leasing de personal
• Consultanta in resurse umane
• Centru de evaluare de personal
• Outplacement