SOFER AUTOCAMION/AUTOMACARA

TIGER AMIRA COM

Job expirat

RESPONSABILITATI

Transport marfa intern si/sau extern si/sau curse locale.

CERINTE

-permis de conducere categoriile C E;
-atestat profesional de transport marfa pentru masinile de mare tonaj sau atestat ISCIR pentru sofer automacara;
-experienta pe tir sau automacara;
cartela tahograf;
-aviz medical si psihologic valabile.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial foarte atractiv.

TIGER AMIRA a devenit un brand cunoscut la nivel national atat pe partea de distributie, cat si pe partea de retail cu placi ceramice, obiecte si instalatii sanitare, mobiliere de baie, adezivi, chituri, vopsele, podele laminate, usi si alte materiale de amenajari interioare si exterioare. Magazinele noastre din tara Bucuresti, Cluj-Napoca, Timisoara, Arad, Craiova si Oradea ofera servicii complete. Pe langa diversitatea de produse si logistica de care dispunem, echipa noastra de profesionisti ofera solutii de consiliere si in functie de locatie serviciile sunt extinse cu proiectare 3 D gratuita, transport, comenzi speciale.